شیرینکم

سلاملبخند 

می دانم که متهم به کم کاری هستم در نوشتن وبلاگ و متاسفم از این بابت ابرو

در روزهای پایان اسفند ماه گذشته سفری چهار روزه به کیش عزیزم حسابی همگی مان را سر حال آورد. هم فال بود و هم تماشا. خرید عید کردیم و اجازه دادیم که طفلکان محبوس از ترس سرما و آلودگی تهران قدری نفس تازه کنند و دریایی باشند.

دخترکم به طرز باورنکردنی دوست داشتنی و نازنین است. او همچنین بسیار شیطان و مهربان است.

6 دندان کامل دارد و چندین جوانه دندان در دهان همیشه خندانش!

مدام شیطنت می کند و می شکند و خراب می کند و داد می زند که : دش نهژن (دست نزن)!

 

با جدیت فلوت می زند و آواز می خواند! با هیجان زیاد می رقصد! از زیر میز و صندلی ها با احتیاط می خزد! در هر سوراخ و سمبه ای سر می کند! به با سر به داخل ماشین لباسشویی رفتن علاقه فراوان دارد! از هر تخت و میزی بالا می رود و پایین می آید! پله ها را هم همین طور! و وقتی تنگ در آغوش می فشارمش به آرامی به پشتم می زند تا او هم محبتش را ابراز کرده باشد.

در روزهای پایانی تعطیلات نوروز هم برای ادای نذری یک سفر یک هفته ای به دمشق داشتیم. ماه کوچولو در این سفر به شدت بیمار شد و به همگی سخت گذشت! ولی با وجود این بد نگذشت. گذشته از لطف زیارت جاهای دیدنی فراوان دیدیم و از در کنار هم بودن لذت بردیم. جای همگی دوستان خالی.

 تا بعد بای بای

 

/ 2 نظر / 11 بازدید
نسترن

[بغل]من و جلال الدین حاضریم در تمامی مجامع رسمی و غیر رسمی شهادت بدیم که این فسقلیه شیرین خوشمزه ترین و باهوش ترین و خواستنی ترین دختر دنیاست. قربون اون دش نهژن گفتنش دلم تنگ شد براش[بغل][بغل][بغل]

فرناز مامان آنیسا

الهی من قربون این ماه کوچولوی ناز برم با اون رقصیدنش [ماچ][ماچ]