جابه جایی

سلاملبخند

متاسفانه با وجود داشتن یک نوزاد دو ماهه و سختی هاش، به دلیل کنار نیومدن با صاحبخانه ای که کرایه منزلش را با 25% افزایش محاسبه می کرد، مجبور به تعویض منزل شدیم. البته از اونجایی مه به خواست خدا عدو سبب خیر شده بود، خانه ای بهتر و راحت تر گرفتیم.

پروژه اثاث کشی رو به اتمامه و دیگه کم کم داریم به روزهای عادی بر می گردیم.

ماه آفرید ما متاسفانه خیلی زودتر از فریدخت شروع کرده به وزن نگرفتن!

البته دلایلش می تونه سفر بردن زود هنگامش اونم تو گرما یا تب 3 روزه بعد از زدن واکسن 2 ماهگی یا اثاث کشی باشه... دعا کنید ماه بعد رو بهتر وزن بگیره وگرنه علی رغم میلمون باید بهش شیر خشک بدیمناراحت

هنوز هم دختر خیلی خوبیه. اداهای کاملا مختص به خودش رو داره و رفتارهاش خیلی جالبه. با خانوم ها خیلی رابطه بهتری برقرار می کنه و به آقایون (حتی پدرش) به سختی لبخند می زنه. این در حالیه که برای مامان و خواهری اش به سادگی با صدای بلند و دهان باز می خنده. عاشق حمامه. از بیرون رفتن به دلیل سرو صدا و نورهای نامتعارف خوشش نمی یاد. فدری هم ترسو و سرمایی به نظر می رسه.

و مجموعا با همه این خصوصیات عزیز دل هر سه مونه.قلب

تا بعد بای بای

/ 10 نظر / 10 بازدید
مامان دیبا و پرند

سلام دوستم منزل نو مبارک. حتما که اوضاع سر و سامون میگیره و دخملی هم دست از وروجک بازیش برمیداره و می رسه سر وزن. [قلب]

ونوس

سلام عزیزم و منزل نو مبارک باشه به سلامتی و دل خوش باشین انشاالله. برای تبریک تولد ازت ممنونم . دستت درد نکنه. میبوسمت هزار تا [ماچ][ماچ][ماچ]

مامان نقطه

سلام مامانیه ماه آفرید. چه اسم قشنگی انتخاب کردین برای نی نی تون. امیدوارم همیشه سالم و سرحال باشه. لینکش میکنم تا بعدا نی نی نقطه ما که به دنیا اومد با هم دوست بشن.

مامان نقطه

سلام مامان ماه آفرید فکر کنم من دیشبم اومدم و کامنت گذاشتم براتون ولی الان چون مطمئن نبودم باز کامنت گذاشتم. لینکتون میکنم و امیدوارم نی نی نقطه ا بعد از به دنیا اومدن بتنه دوست خوبی واسه ماه آفرید باشه.

فرناز مامان آنیسا

آخ که من فدااااااااااااای اون خنده هات بشم ماهی جووووووووونم [لبخند][لبخند][لبخند]

سلام قدم تازه مولود مبارک!

ببخشید حواسم نبود و یه دفعه ارسال شد امیدوارم هر دوشون همیشه سالم و موفق باشند. ولی خوب پارتی بازی کردی هر دوتاشون شبیه خودتون هستن، بیچاره باباها!

فا

جانممممم... چه عکس خوشگلی گذاشتین از این عسلک [ماچ][قلب]

مریم مامانی ستایش

سلام خانومی. خدا فرشته های زیبایی نصیبتون کرده. انشاالله همیشه سالم و شاد باشن. ستایش من هم با ماه آفرید شما تقریبا همسنه. یعنی تقریبا 17 روز کوچکتره. امیدوارم 2 تاشون همیشه لبی پر از خنده داشته باشن. به من هم سر بزن. من لینکتون کردم

مهرنوش

شیرین جونم فقط میای عکسشو تغییر می دی آخه یه چیزی بنویس